Pizza Tutti České Budějovice

Současná situace, kterou s sebou do České republiky přinesl Koronavirus, nám všem ztěžuje běžný život, a to hned na různých úrovních – uzavření škol a některých mateřských školek, nutnost práce z domova, uzavření provozu restauračních zařízení apod. Přemýšleli jsme, jak těmto mimořádným okolnostem dočasně přizpůsobit služby Pizza Tutti, abychom Vám tak usnadnili překlenutí tohoto náročnějšího období.


NEDĚLE 5.9. 2021
Dnes z technických důvodů ZAVŘENO.

Objednávky stále přijímáme a to prostřednictvím: našich telefonních čísel:
+420 602 723 269 | +420 387 420 666 a našeho e-shopu na webu www.pizzatutti.cz a e-mailu info@pizzatutti.cz
Objednávky si od dnešního dne můžete osobně vyzvednout bez nutnosti vstupu do provozovny, a to za pomocí nově zřízeného výdejního okénka Pizza Tutti na adrese Husova tř. 1796/121a, České Budějovice (pozn. na rohu ulic Husova tř./Zahradní). Dále platí naše běžně zavedená sleva 5 % na veškeré pokrmy, kterou můžete využít při osobním odběru na provozovně Pizza Tutti. Tuto slevu můžete navýšit o dalších 10 % při platbě kartou (viz. níže).
Protože podporujeme snížení možnosti nákazy Covid-19 při platbách oběživem, zákazníkům, kteří během objednání jídla upřednostní bezhotovostní platbu (tj. platební kartou), garantujeme slevu 10 % na veškeré pokrmy Pizza Tutti (pozn. způsob platby při objednávce telefonicky/e-mailem vždy uveďte)
Nově Vám přinášíme službu platby předem za pomocí QR kódu, která je taktéž zvýhodněná slevou 10 % na veškeré pokrmy Pizza Tutti. Výhoda této platby je možnost doručení jídla členům domácnosti, aniž by museli kurýrovi platit.
Postup při platbě za pomoci QR kódu: Zákazník odešle objednávku prostřednictvím e-shopu, na jeho uvedený e-mail vzápětí obdrží vygenerovaný QR kód s platebním příkazem. Screenshot (fotografie potvrzení platby zákazník odešle na e-mail info@pizzatutti.cz, poté objednávku doručíme.
Vážení a milí zákazníci, věříme, že naše dočasně rozšířená a zvýhodněná služba, Vám zpříjemní chod těchto nesnadných dnů.

Dobrou chuť Vám přeje Pizza Tutti.

UPOZORNĚNÍ – CENA OBALŮ

Ke každému jídlu bude připočítána cena za obal dodatečně. 10 Kč - pizza krabice, box na hlavni jídlo, 5 Kč box na přílohu.

Vítáme Vás na webových stránkách PizzaTutti České Budějovice. Nabízíme Vám širokou nabídku pokrmů, které připravujeme pouze z čerstvých surovin. Nepoužíváme žádné mražené polotovary, ani jiné "předvyrobené" produkty. Veškeré námi nabízené pokrmy jsou čerstvě vyrobené a na Váš stůl se dostanou ještě teplé v co nejkratším čase. Nabízíme Vám pizzu, saláty, těstoviny, burger menu, řecký gyros a další speciality z naší široké nabídky.

Ke každému objednanému pokrmu Vám přivezeme nápoj ZDARMA. Těšíme se na Vaše objednávky.

Bonusový program Pizza Tutti
Za každou objednávku přes naše webové stránky získáváte bonusové body, za které si následně můžete objednat jakýkoliv pokrm a zaplatit jej pomocí nasbíraných bonusových bodů. Cenu za pokrm v bonusových bodech naleznete u každého produktu. Váš bodový stav – kolik máte bodů naleznete ve Vašem zákaznickém ůčtu.
  • Gyros
  • Burger
  • Saláty
  • Pizza
  • Těstoviny
  • Přílohy
  • Maso